0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi – Hulman: Rruga e BE-së hapet me Propozimin francez

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër i Sistemit Politik dhe Marrëdhënieve Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ka pritur sot në takim ambasadoren e Zvicrës, Veronik Hulman.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle