0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Grubi: Gëzuar festën, shëndet e mbarësi

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi uroi të gjithë besimtarët ortodoksë me rastin e festës së Krishtlindjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle