0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi: Gëzuar 2022, qoftë vit i mbarësisë dhe i sukseseve

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar qytetarët me rastin e festës së ndërrimit të viteve duke ju dëshiruar shëndet dhe mbarësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle