0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Grubi: Ekziston optimizëm për marrje të sinjalit pozitiv në Samitin e dhjetorit të BE-së

Absolutisht ekziston optimizëm për negociata dhe për marrje të sinjalit pozitiv  në samitin e dhjetorit të BE-së për fillim të negociatave për ne dhe për Shqipërinë në muajt e parë të vitit të ardhshëm, deklaroi sot  zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle