0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Grubi: Do të jemi fitues absolut në zgjedhjet lokale më 17 tetor

– Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot deklaroi se është i drejtë vendimi që Ramiz Merko përsëri të jetë kandidat i BDI-së për kryetar të Strugës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle