0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Grubi dhe Gërvalla dakordojnë mbledhje të përbashkët të Qeverisë në shtator

Seancë të përbashkët qeveritare të Maqedonisë së Veriut dhe të Republikës së Kosovës të mbahet në gjysmën e dytë të shtatorit të këtij viti, dakorduan në takimin e sotëm zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi dhe Donika Gërvalla Shvarc, zëvendëskryeministre e dytë  dhe ministra e Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Republikës së Kosovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle