0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi: Bashkëndjejmë me dhimbjen e familjarëve

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dha Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm në ceremoninë në aeroportin ndërkombëtar në Shkup me rastin e arritjes së trupave të pajetë nga aksidenti tragjik në Bullgari.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle