0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Grkovska – Duxhak: Politikat e sundimit të mirë janë bazë për digjitalizimin dhe reformat e vazhdueshme dhe afatgjate

- Zëvendësja e kryetarit të Qeverisë përgjegjëse për Politika për Sundim të Mirë, Sllavica Grkovska sot realizoi takim me koordinatoren e përhershme të Kombeve të Bashkuara (KB) në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Rosana Duxhak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle