0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Grinpis: Zjarret ruse kanë djegur sipërfaqe sa gjysma e madhësisë së Gjermanisë

Zjarret kanë shkatërruar një zonë rekord të tokës pyjore dhe stepave në Rusi deri më tani këtë vit, një zonë sa gjysma e madhësisë së Gjermanisë, kumtoi organizata ekologjike Grinpis.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle