Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Greva e përgjithshme nesër do ta paralizojë Greqinë

Dy sindikatat më të mëdha greke të të punësuarve në sektorin publik dhe privat për nesër kanë caktuar grevë të përgjithshme 24 orëshe në Greqi që do ta paralizojë vendin, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle