Magazinë SQShkencë dhe teknologji SQ

Greta Tunberg po shkruan libër për ndryshimet klimatike

Aktivistja suedeze Greta Tunberg kumtoi se planifikon në tetor të publikojë librin voluminoz për ndryshimet klimatike dhe se ka kërkuar më shumë se njëqind bashkëpunëtorë të punojnë me të në këtë libër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle