0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Greqia në vitin 2021: Mbi 20.000 të vdekur nga Kovid-19, mbi një milion të infektuar dhe 66,4 për qind të vaksinuar (pjesa e dytë)

Zjarret, Kovid-19, rikonstruimet e qeverisë, tensioni i reduktuar në marrëdhëniet greko-turke, 200 vjetori i kryengritjes, #metoo greke, turizmi, ishin temat kryesore në Greqi gjatë vitit të kaluar, por padyshim pandemia e monopolizoi vëmendjen si të opinionit ashtu edhe të udhëheqjes shtetërore, analizon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle