Ballkan SQBallkan.portal SQ

Greqia në shtator do t’i dyfishojë subvencionet për amvisëritë dhe kompanitë

Greqia do të dyfishojë subvencionet e energjisë elektrike për amvisëritë dhe bizneset e vogla dhe të mesme për muajin e ardhshëm, në gjithsej 1,9 miliardë euro, njoftoi sot ministri i Energjisë, Kostas Skrekas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle