Ballkan SQBallkan.portal SQ

Greqia ndaloi fluturimet në hapësirat ajrore të Ukrainës, Moldavisë dhe Bjellorusisë

Udhëzime për ndalesë të fluturimeve në tre muajt e ardhshëm në hapësirat ajrore të Ukrainës, Moldavisë dhe Bjellorusisë ka dhënë Agjencia e Aviacionit Civil të Greqisë, njofton korrespondentja e MIA-s në Athinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle