Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Greqia i ka dhuruar Nigerisë 907.000 vaksina kundër Kovid-19

Greqia përmes mekanizmit Kovaks gjatë vizitës së ministrit të Jashtëm grek, Nikos Dendias në Abuxha, i ka dhuruar 907.000 vaksina Xhonson dhe Xhonson kundër Kovid-19 Nigerisë, njofton kofrrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle