Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Greqia i dhuroi Ganës 150.000 doza vaksina kundër Kovid-19

Në prani të shefit të diplomacisë greke dhe përfaqësuesve të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe të Shëndetësisë të Ganës, Greqia i dhuroi Ganës 150.000 doza vaksina kundër Kovid-19, që sipas Nikos Dendias është "shenjë për solidaritet grek", njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle