Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Greqia e kënaqur me marrëveshjen e arritur midis Turqisë, Suedisë dhe Finlandës për anëtarësimin në NATO

Qeveria greke është shprehur e kënaqur me arritjen e marrëveshjes ndërmjet Turqisë, Suedisë dhe Finlandës për anëtarësim në NATO, raporton agjencia greke e lajmeve ANA-MPA, duke u thirrur në burime qeveritare, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle