Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Greqi: Të hënën do të njoftohet për vaksinimin me dozën e tretë për punëtorët shëndetësorë dhe personat mbi 60 vjet

I presim sqarimet e fundit nga Komisioni për Vaksinim dhe të hënën e ardhshme do t’i kumtojmë të gjitha hollësitë për vaksinimin me dozën e tretë ndërsa flasim për persona mbi moshën 60-vjeçare dhe për punëtorët shëndetësorë, tha sekretari i përgjithshëm në Ministrinë e Shëndetësisë së Greqisë, Marios Temistokleus në intervistë për radion “Parapolitika”, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle