0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Grenell: Bajden kthehet në politikën e vjetër të SHBA-së ndaj Ballkanit

Ish-përfaqësuesi i SHBA-së në dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit, Riçard Grenell, vlerësoi se presidenti amerikan Xho Bajden kthehet në "politikën e vjetër" të Ballkanit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle