0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Grant prej 64.000 euro nga Japonia për sigurimin e shërbimeve komunale në komunën e Zhelinës

Ambasadori i Japonisë në vend, Savada Hironori sot në Zhelinë së bashku me kryetarin e komunës, Blerim Sejdi dhe drejtorin e Ndërmarrjes  Publike Komunale "Mirëmbajtja" Suad Alili nënshkruajti marrëveshje për "Grant-ndihmë të projekteve të vogla për sigurinë njerëzore" për sigurimin e kësaj komune me ekskavator në vlerë prej 64.158 euro.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle