Evropë SQEvropë.Portal SQ

Gorbaçov – një nga njerëzit më të rëndësishëm të gjysmës së dytë të shekullit të njëzetë

Ish-lideri sovjetik dhe fitues i çmimit Nobel për Paqe, Mihail Gorbaçov, i cili vdiq mbrëmë në moshën 92-vjeçare, konsiderohet nga shumë historianë si një nga njerëzit më të rëndësishëm të gjysmës së dytë të shekullit të njëzetë, shkruajnë mediat.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle