0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Milevski: Nuk ka rëndësi se kush do të jetë kryeministër, por cila do të jetë politika e Qeverisë

Dorëheqja e kryeministrit Zoran Zaev është definitive dhe për ne nuk është aq i rëndësishëm emri i kryeministrit të ri, por si do të vazhdojë me politikën e re, deklaroi sot ministri i Pushtetit Lokal dhe lideri i Partisë Liberaldemokrate (PLD), Goran Milevski, i cili ishte mysafir në "Utrinski brifing".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle