0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“Go Green” mbledh sërish propozime-eko të të rinjve për komuna të gjelbra

Të gjithë të rinjtë që dëshirojnë të jenë pjesë e ndryshimit të ekologjisë së gjelbër, të paraqesin propozim që komuna e tyre të bëhet më e gjelbër dhe më ekologjike, apelon shoqata "Go Green" - Shkup, e cila për herë të dytë mbledh kërkesat e të rinjve për komuna të gjelbra.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle