0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Gjysmëvjetori i dytë për arsimin fillor dhe të mesëm shtyhet deri më 1 shkurt

Qeveria mbrëmë solli vendim që fillimi i gjysmëvjetorit të dytë të vitit shkollor për shkollat fillore dhe të mesme të shtyhet, përkatësisht mësimi me prani fizike të vazhdojë më 1 shkurt, në pajtim me konkludimin e Shtabit kryesor koordinues për kovid-19 dhe në pajtim me informatat epidemiologjike se vendi ndodhet në pikun e infektimit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle