0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjyqtarët supremë mbajtën takim pune për Rregulloren e re

Gjyqtarët supremë mbajtën takim pune treditore lidhur me Propozim-rregulloren  e re të Gjykatës Supreme. Pas 23 viteve, Gjykata Supreme do të miratojë Rregullore të re, akt me të cilin rregullohen organizimi dhe puna e gjykatës më të lartë në shtet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle