Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Gjykimi për sulmet terroriste në Bruksel do të kushtojë mbi 35 milionë euro

- Gjykimi për sulmet terroriste në metronë e Brukselit dhe në aeroportin ndërkombëtar, që ndodhi në vitin 2016, do të kushtojë 35,3 milionë euro, tregojnë dokumentet e Ministrisë së Drejtësisë së Belgjikës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle