Botë SQBotë.Portal SQ

Gjykimi i princit Endrju për ngacmim seksual me një të mitur fillon vitin e ardhshëm

Gjyqtari i Qarkut i SHBA-së Luis Kaplan sot deklaroi se princi britanik Endrju duhet vitin e ardhshëm të dalë para gjyqit për procedurën gjyqësore rreth akuzave se seksualisht e ka ngacmuar Virxhinija Xhufri, në periudhën kur ajo ka pasur më pak se 18 vjet dhe kur, siç pohon, është abuzuar nga tashmë biznesmeni i ndjerë Xhefri Epshtajn.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle