0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjykata Themelore Penale Shkup: Paraburgimi i S.M, hiqet dhe urdhërohet të lirohet menjëherë për t’u mbrojtur në liri

Gjykata Themelore Penale Shkup informoi se nga Gjykata e Apelit Shkup vonë pasdite i është dorëzuar vendim  me të cilin Gjykata e Shkallës së Dytë e ka pranuar ankesën e të akuzuarit S.M., të deklaruar kundër vendimit të Gjykatës Penale ku pranohet propozimi i prokurorit publik për caktimin e masës së paraburgimit kundër të akuzuarit në lëndën e njohur në opinion si "Pacelat në Vodno".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle