0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjykata Evropiane për Të drejta të Njeriut e refuzoi kërkesën e Orce Kamçevit të lirohet në arrest shtëpie

Nga Gjykata Evropiane për të Drejta të Njeriut na konfirmuan se është refuzuar kërkesa e avokatëve të biznesmenit Orce Kamçev me të cilën kërkohej shtetit t'i shqiptohet masë e përkohshme, gjegjësisht t'i urdhërojë autoritetet e vendit ta lirojnë Kamçevin në arrest shtëpie dhe t'i kryhen kontrolle nga një kardiolog, njofton korrespondenti i MIA-s.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle