Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Gjykata e Tiranës pranon Lulzim Bashën si kryetar të PD

Gjykata e Tiranës i dha fund dilemës për atë se kush është kryetar i Partisë Demokratike opozitare (PD), pas pohimeve të ish liderit Sali Berisha dhe mbështetësve të tij, se pikërisht janë ata që kanë të drejtë të propozojnë kandidatë për zgjedhjet e pjesshme të parakohshme për kryetarë në gjashtë bashki.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle