0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Gjykata e Apelit e konfirmoi aktgjykimin për rastin “Reket”

Gjykata e Apelit Shkup si të pabaza i ka refuzuar ankesat e të akuzuarve Bojan Jovanovski dhe Katica Janeva për rastin “Reket” dhe e ka konfrmuar aktgykimin e shkallës së parë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle