0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ

Gjurovski: Maqedonia e Veriut nuk guxon të lejojë të mos bëhet pjesë e koalicionit i cili manifeston qasje humane ndaj popullit afgan

Për përshëndetje është qasja e shpejtë dhe në kohë e Ministrisë së Punëve të Jashtme në vendosjen, koordinimin dhe tërheqjen e shtetasve të Maqedonisë të cilët u gjetën nga Afganistani, thotë për MIA-n profesori Marjan Gjurovski nga Fakulteti për Siguri Shkup dhe doktor i shkencave  të sigurisë dhe mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle