Foto SQFotoservis SQ

Gjurçinovski referoi para Pendarovskit dhe Shekerinskës

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm, gjenerali Vasko Gjurçinovski ka referuar për gjendjen, shtrirjen e realizimit të planeve dhe detyrave të Armatës në vitin 2021 para presidentit dhe komandantit të përgjithshëm, Stevo Pendarovski dhe ministres së Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska

Butoni Kthehu në krye
Mbylle