0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjorgjievi për MIA-n: Një anëtar i Komisionit dha dorëheqje, vazhdojmë me punë

Kryetari i Ekipit të Ekspertëve të Maqedonisë së Veriut në Komisionin  e Përbashkët Bullgari-Maqedoni e Veriut për Çështje Historike dhe Arsimore, Dragi Gjorgjievi, në deklaratën për MIA-n konfirmoi se një anëtar i Komisionit sot ka dhënë dorëheqje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle