0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Gjorgievska: Ta rrisim vetëdijen se me transplantim dhe dhurim të organeve shpëtohet jetë

Bashkëshortja e presidentit të Republikës së Maqedonisë, Elizabeta Gjorgievska sot mori pjesë në panel-diskutimin me temë dhurimi i organeve dhe transpalntimi "Çka është bërë? Deri ku jemi? Ku po shkojmë?".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle