0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjorgievska: Askush nuk meriton të vuaj dhe nuk guxon të heshtë

Të japim mbështetje të fuqishme për parandalimin e dhunës mbi gratë dhe vajzat, t'i japim fund dhunës së bazuar gjinore. Le t'i themi me zë ndal dhunës ndaj grave dhe vajzave. Në asnjë shoqëri bashkëkohore nuk guxon të tolerohet çfarëdo shkelje e drejtave të njeriut, çfarëdo lloj forme diskriminimi ose dhune.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle