0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Gjorgi Filipov për MIA:  Është koha që te partitë politike të mbizotërojë interesi shtetëror, është e madhe edhe përgjegjësia e opozitës

Është koha që te partitë politike në vend të mbizotërojnë interesi i shtetit, mbi interesin e partisë. Kështu që, edhe pse në shikim të parë dhe nga këndvështrimi aktual nuk ka kushte për ndryshime kushtetuese, kjo nuk do të thotë se edhe pas një viti nuk do të ekzistojnë, vlerëson ambasadori dr. Gjorgi Filipov në intervistën për MIA-n.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle