Sport SQTenis SQ

Gjokoviq mund të luajë në “Rolland Garos”

Tenisti më i mirë në botë Novak Gjokoviq, do të performojë në Rolland Garos, ndonëse nuk është vaksinuar kundër Kovid-19, lajmërojnë mediat italiane dhe franceze.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle