Kronikë SQ

Gjobiten 18 shoferë të cilët kanë drejtuar automjetin gjatë ndalimit për ngasje në zonën e SPB Manastir

SPB Manastir, Stacioni Policor për Siguri në Komunikacion dhe Policia Kriminalistike  në SPB Manastir sot në periudhën nga ora 14.00 deri në 18.00 kanë kryer kontroll rajonal aksionar për drejtimin e mjeteve motorike gjatë ndalimit aktiv për ngasje ose kur ndalimi nuk është  regjistruar në patent shoferin, kumtuan nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle