0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Gjoba për 80 shoferë në Saraj dhe Gjorçe Petrov

Gjatë ditës së djeshme në periudhën prej orës 18:00 deri në ora 22:00, është zbatuar aksion i përforcuar i kontrollit në pjesën e komunikacionit të territorit të Komunës së Sarajit dhe të Gjorçe Petrovit. Gjatë kontrollit janë sanksionuar 80 shoferë, prej të cilëve 14 kanë vozitur pa leje të vozitjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle