Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

GJND i urdhëroi Azerbajxhanin dhe Armeninë të ndalojnë me nxitjen e urrejtjes

Gjykatësit e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë e urdhëruan Azerbajxhanin që të parandalojë nxitjen e urrejtjes racore kundër armenëve ndërsa në të njëjtën kohë solli thuajse aktgjykim identik kundër Armenisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle