Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

GJND do të mbajë seanca më 7 dhe 8 mars për luftën në Ukrainë

Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë (GJND) sot kumtoi se do të mbajë seancë dëgjimore më 7 dhe 8 mars në lidhje me luftën në Ukrainë, sepse luftimet po intensifikohen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle