0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 906 raste të reja me Kovid-19 nga 6006 testime, 26 viktima dhe 343 pacientë të shëruar

Në 24 orët e fundit nga gjithsej 6006 testime, janë regjistruar 906 raste të reja me Kovid-19, kanë humbur jetën 26 persona, ndërsa janë shëruar 343 pacientë, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë (MSH).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle