0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Gjithsej 54 raste me Kovid-19, 12 të shëruar, nuk ka pacientë të vdekur

Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 3.764 testime, ndërsa janë regjistruar 54 raste të reja me Kovid-19: Shkup-16, Tetovë-9, Manastir dhe Dibër- nga 6, Kumanovë-5, Koçan-3, Gostivar dhe Strumicë - nga 2, Prilep, Kavadar, Ohër, Radovish dhe Vallandovë-nga 1. Janë regjistruar 12 pacientë të shëruar nga: Shkupi-7, Tetova-3, Koçani dhe Gostivari-nga 1. Nuk janë regjistruar pacientë të vdekur, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle