0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 539 raste të reja me Kovid-19, 41 viktima dhe 245 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë informon se konform të dhënave të Institutit për Shëndet Publik në 24 orët e fundit janë bërë 5.589 testime, ndërsa janë regjistruar 539 raste të reja me Kovid-19. Kanë humbur jetën 41 persona, derisa 245 pacientë janë shëruar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle