0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjithsej 526 raste të reja me Kovid-19, 28 viktima

Ministria e Shëndetësisë (MSH), informon se konform të dhënave të ISHP-së në 24 orët e fundit janë bërë 3.632 testime, ndërsa janë regjistruar 526 raste të reja me Kovid-19 edhe atë: Shkup – 245, Kumanovë – 43,  Veles – 22, Prilep dhe Ohër - nga 19, Shtip-18, Kavadar-17, Strumicë-16, Kriva Pallankë - 15, Manastir - 12, Tetovë - 11, Gostivar dhe Koçan - nga 10, Kërçovë dhe Gjevgjeli - nga 9, Shën Nikollë - 8, Vinicë dhe Vallandovë - nga 6, Strugë dhe Resnjë - nga 5, Kratovë - 4, Radovish, Berovë dhe Probishtip - nga 3, Dellçevë dhe Demir Hisar - nga 2, Negotinë, Dibër, Demir Kapi dhe Makedonska Kamenicë - nga 1.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle