0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 464 raste të reja me Kovid-19, 23 viktima dhe 435 të shëruar

Konform të dhënave nga Instituti për Shëndet Publik (ISHP) në 24 orët e fundit janë bërë gjithsej 4.553 testime, ndërsa janë regjistruar 464 raste të reja me Kovid-19: Shkup - 225, Kumanovë - 42, Strumicë - 35, Shtip - 27, Veles - 24, Ohër - 21, Prilep - 15, Tetovë - 10, Sveti Nikollë - 8, Kërçovë - 7, Resnjë - 6, Kavadar, Koçani dhe Kratovë - 5, Gostivar, Manastir, Dibër dhe Vinicë - 4, Radovish dhe Kriva Pallankë - 3, Strugë dhe Negotinë - 2, Gjevgjeli, Makedonski Brod dhe Dojran - 1.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle