0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjithsej 449 raste të KOVID-19, 317 të shëruar dhe 12 të vdekur

Në 24 orët e kaluara janë bërë 3.859 testime dhe janë regjistruar 449 raste të reja të KOVID-19, janë shëruar 317 pacientë ndërsa kanë vdekur 12 persona prej të cilëve një person ka ndërruar jetë me datë 16 nëntor, informoi Ministria e Shëndetësisë në pajtim me të dhënat e Institutit për Shëndet Publik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle