0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Gjithsej 435 raste të reja me KOVID-19, gjashtë viktima dhe 534 të shëruar

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 435 raste të reja me Kovid-19 me çka numri i rasteve aktive arrin 5.135, ndërsa janë shëruar 534 pacientë, ndërsa gjashtë persona kanë vdekur, informojnë nga MSH-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle