0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Gjithsej 411 raste me Kovid-19, katër të vdekur, 271 pacientë të shëruar

Në pajtim me të dhënat e Instituti për Shëndet Publik, në 24 orët e fundit janë bërë 3.209 testime ndërsa janë regjistruar 411 raste të reja me Kovid-19: Shkup - 198, Kumanovë - 40, Shtip - 19, Veles - 18, Kavadar dhe Koçan - 16, Prilep - 15, Manastir - 13, Kriva Pallankë - 10, Tetovë dhe Radovish -  nga 7, Strugë - 6, Strumicë dhe Probishtip - nga 5, Gjevgjeli, Negotinë dhe Resnjë - nga 4, Ohër, Kërçovë, Sveti Nikollë, Bogdanc, Krushevë dhe Makedonska Kamenicë - nga 3, Vallandovë dhe Demir Hisar - nga 2, Dellçevë dhe Vinicë - nga 1.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle